هشتم شوال , سالگرد تخريب مشاهد مشرفه ائمه بقيع عليهم السلام بر شيعيان جهان تسليت باد            

   شنبه 2 تير 1397

كلام روز

شد هشتم شوال ، عزادار بگریم * انگار محرم شده بگذار بگریم * تخریب قبوری که در آن جان جهان خفت * کی بود سزاوار ؟ سزاوار بگریم * آن حاجیه کز شوق رخش کعبه ترک خورد * ویرانه مزارش شده ، خونبار بگریم


كلام رهبری

تلخی دیگری که وجود دارد ، این است که در میان مجموعه‌ی مسلمانان و امت اسلامی کسانی پیدا شوند که با افکار پلید و متحجر و عقب ‌مانده و خرافی خود ، تجلیل از بزرگان و برجستگان و چهره‌های نورانی صدر اسلام را شرک بدانند ! کفر بدانند ! واقعاً این مصیبتی است . اینها همان کسانی هستند که گذشتگانشان قبور ائمه (علیهم‌السّلام) را در بقیع ویران کردند . آن روز که در دنیای اسلام ، از شبه‌قاره‌ی هند گرفته تا آفریقا ، علیه اینها قیام کردند .


تبليغات


آمار بازدید
معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران : جوانان ایران ، منظومه ای از اسلام را برای جهانیان ترسیم کردند

اولین همایش هم اندیشی جوانان شهرستان شمیرانات در صبح برفی روز سه شنبه ( مورخ 95/11/05 ) در تالار امام خمینی دانشکده پزشکی شهید بهشتی ( ولنجک ) برگزار شد .
پس از سخنرانی آقای عزت الله خان محمدی ( فرماندار شهرستان شمیرانات ) و تقدیر و تشکر ایشان از رئیس اداره ی ورزش و جوانان به صورت خاص و مسئولین سایر ادارات دست اندر کار در برگزاری همایش به صورت کلی ، نماینده ی مجلس دانش آموزی شهرستان شمیرانات و 5 نفر از نخبگان جوان شهرستان شمیرانات در حوزه های پزشکی ، کارآفرینی ، تجارت الکترونیک ، هنر و سازمان های مردم نهاد به بیان مشکلات جوانان از دیدگاه های خود پرداختند .
سپس ؛ معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران ، ضمن بیان فرازهای مستندی از تاریخ باشکوه ایران اسلامی از قرون وسطی ، عصر صفویه و اوج تبلور در دوران پس از انقلاب ، ایران را مهد فلسفه ، منطق ، حکمت و علم خواند و برتری های تمدن ایران بر سایر تمدن ها را مولود خلاقیت جوانان این سرزمین برشمرد .
سید شهاب الدین چاووشی با تأکید بر اصل عدل به عنوان یکی از اصول دین در مکتب تشیع ، « عدالت » را وجه تمایز ایران با کشورهایی دانست که در عین اهتمام به ظواهر عوام فریبانه ی دین و ادعای اقامه ی نماز اول وقت ، به سادگی چهل نفر از شیعیان را همراه با رهبر مذهبی ایشان گردن می زنند !!! معاون محترم استاندار تهران تاکید کرد : جوانان ایران در عصر حاضر منظومه ای از اسلام را برای جهانیان ترسیم کردند ؛ و با در هم کوبیدن داعش در سوریه و عراق ، موج اسلام هراسی ایجاد شده توسط غربی ها را در هم شکسته و به عالمیان اعلان داشتند که مسلمین حقیقی پذیرای این تعریف متحجرانه از اسلام نمی باشند .
در ادامه ی اولین همایش هم اندیشی جوانان شهرستان شمیرانات ، دکتر محمدرضا رستمی ( معاون سامان دهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ) به ایراد سخنرانی پرداخت . سپس از نخبگان جوان عرصه های مختلف علمی ، پژوهشی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی ، سیاسی و ... و خانواده ی معزز شهداء و ایثارگران تجلیل و قدردانی به عمل آمد .
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 13 بهمن 1395 - 12:46

کد:19409-1397
گفت و گو


فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

فرماندار شمیرانات : امیدواریم در انتخابات ، بزرگترین حادثه ی ملی رقم بخورد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

وضعیت ایران در المپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.