عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   دوشنبه 19 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
برگزاری مسابقات شطرنج والدین و فرزندان در شمیرانات

بر اساس مستندات دریافتی از سایت خبری هیئت شطرنج شهرستان شمیرانات ؛ پنجمین مسابقات هیئت شطرنج این شهرستان به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انفلاب ، هم اکنون در حال برگزاریست .
به دنبال اعلام شرایط شرکت در برگزاری مسابقات کارکنان ادارات دولتی شهرستان شمیرانات و برگزاری مسابقات شطرنج ذهن برتر ، مسابقات محله ی دروس و مسابقات محله ی ازگل که به مناسبت ایام دهه فجر به انجام رسیده بود ، مسابقات شطرنج والدین و فرزندان شمیرانات نیز از ساعت 30 : 9 صبح روز جمعه مورخ 95/11/29 در سالن مسابقات شطرنج استان تهران آغاز شده است . در این مسابقات ، والدین و فرزندان زیر 16 سال آنها در مدت زمان 10 دقیقه به رقابت می پردازند ؛ و بازیکنان در ازای انجام هر حرکت ، 2 ثانیه پاداش خواهند داشت . مسابقات والدین و فرزندان شمیرانات به روش سوئیسی در 5 یا 7 دور برگزار می گردد .
شایان ذکر است : در مسابقات ذهن برتر شمیرانات که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب با شرکت 22 شطرنج باز در مورخ 95/11/21 به انجام رسیده بود ، آقایان علیرضا صفایی و علی احدی عنوان های اول و دوم را کسب کردند . آرمین احدیان و سهیل مقدم نیز به طور مشترک سوم شدند .
هیئت شطرنج شهرستان شمیرانات همچنین ؛ مسابقات شطرنج بزرگداشت دهه فجر را در مورخ 95/11/20 در محله ی ازگل و در مورخ 95/11/17 در محله ی دروس برگزار کرده است .تاريخ  ارسال:جمعه 29 بهمن 1395 - 10:41

کد:22421-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.