عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   دوشنبه 19 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
آخر هفته ی شطرنجی در شمیرانات !

براساس گزارش دریافتی از نرگس زحمتی ( رئیس هیئت شطرنج شهرستان شمیرانات ) ، دومین دوره ی مسابقات شطرنج پدران و فرزندان شمیرانی در روز جمعه ( مورخ 95/12/06 ) در حضور سپیده شادین نایب رئیس هیئت شطرنج استان تهران به انجام رسید .
به دنبال برگزاری نخستین دوره ی مسابقات شطرنج پدران و فرزندان در سال جاری که به مناسبت ایام ولادت مولا علی علیه السلام و روز پدر برنامه ریزی شده بود ؛ دومین دوره ی این مسابقات نیز با سر داوری شمس الله سرخیل و مرجان بنی طعمه در شهرستان شمیرانات برگزار گردید ؛ و خانواده های خسروی ، کشانی و بهادری عنوان های اول تا سوم را کسب کردند .
شایان ذکر است : هیئت شطرنج شهرستان شمیرانات در هفته ی گذشته ( چهارشنبه مورخ 95/12/04 ) به برگزاری جشنواره ی بزرگ مسابقات شطرنج پسران شمیران نیز مبادرت ورزید . این مسابقات با شرکت 80 شطرنج باز در قالب 30 تیم از رده ی سِنی نونهالان در حضور رضا مقدم معاون توسعه ی ورزش اداره ورزش و جوانان شمیرانات برگزار شد ؛ و آقایان آرمین احدیان ، امیرعلی جزایری و علی احدی مقام های اول تا سوم را به دست آوردند .
آقایان آریا پایداری ، محمّد مهدی آرامی و پویا صاعدی ، قهرمانان رده ی سِنی نوجوانان و آقایان نیسار قاضی زاده ، سهیل مقدم و آیدین حسینی نسب ، قهرمان مقطع سِنی جوانان بودند . جشنواره ی مزبور در رده های سِنی نوجوانان و جوانان در روز پنجشنبه ( مورخ 95/12/05 ) برگزار گردیده است .تاريخ  ارسال:يكشنبه 8 اسفند 1395 - 15:31

کد:22424-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.