عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   سه شنبه 27 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
حضور چشم گیر شمیرانی ها در همایش ورزش صبحگاهی به مناسبت هفته سلامت

به دنبال جلسات هماهنگی برگزار شده در دفتر ریاست اداره ی ورزش و جوانان شمیرانات با موضوع حضور حداکثری هیئت های ورزشی و ورزشکاران این شهرستان در همایش ورزش صبحگاهی هفته ی سلامت ، گروه های مختلف اعزامی از هیئت های ورزش های همگانی ، ورزشهای رزمی ، کاراته ، کونگ فو ، بسکتبال ، شطرنج شهرستان شمیرانات در معیت رئیس هیئت و ورزشکاران ورزشگاه های دولتی شهرستان ، حضوری پر رنگ در همایش ورزش صبحگاهی هفته ی سلامت را از خود به نمایش گذاردند .
این همایش ملّی به طور هم زمان در سراسر استان های کشور در نخستین روز از هفته ی سلامت برگزار گردید ؛ و جامعه ی ورزش شمیرانات افتخار میزبانی ورزشکاران و ورزش دوستان پایتخت و مدیران ورزش کشور را در مجموعه ی فرهنگی ورزشی انقلاب از آن خود داشت . همایش پیاده روی خانوادگی و ورزش صبحگاهی رأس ساعت 7/30 صبح روز جمعه ( مورخ 96/02/01 ) با حضور وزیر محترم بهداشت و درمان و معاونین ایشان ، معاونین وزارت ورزش و جوانان ، مدیرکل ورزش و جوانان و رؤسای هیئات ورزشی استان تهران از مبداء ایستگاه سنگ نوردی آغاز و در مسیر جاده ی سلامتی امتداد یافته و با مجری گری آقای کاویانی و هنرمندی امیر تاجیک از سوی شبکه ی سوم سیما مورد پوشش خبری مستقیم قرارگرفت .
دکتر شعبانی بهار معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ضمن عرض خیرمقدم به کلیه ی حضار و عرض تشکر از دست اندرکاران برگزاری همایش ، آمار قابل توجهی از رشد 13/5 درصدی ورزشکاران سازمان یافته ی کشور در سال های اخیر ارائه کرد . وی افتتاح ورزشگاه پنجاه هزار نفری در استان فارس را – که هفته ی گذشته توسط وزیر ورزش و جوانان صورت پذیرفت – جدیدترین دستاورد عمرانی دولت تدبیر و امید در بخش زیرساختی اعلان داشت ؛ و توسعه ی ورزش همگانی به عنوان زمینه ساز کسب موفقیت در ورزش های قهرمانی را از سیاست های کلان وزارت ورزش و جوانان برشمرد .
سپس ؛ دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی پس از تبریک سالروز تولد شیخ اجل سعدی و تشکر صمیمانه از حضور شرکت کنندگان در همایش به دلیل اهمیت دادن به سلامتی خودشان ، ترویج فرهنگ پیشگیری را بهترین راه توسعه ی سلامت خواند ؛ و نقش صدا و سیما در حکم یک دانشگاه توسعه ی ورزش همگانی را در دهه ی اخیر در این راستا بسیار مؤثر ارزیابی نمود .
دکتر قاضی زاده ، کاهش قابل توجه میزان افسرگی در مردم ایران نسبت به سایر کشورها را متأتر از طبیعت بسیار زیبا و بکر این کشور دانست ؛ و رغم این کاهش خوشحال کننده ، از افسردگی 16 درصدی بانوان و افسردگی 10/5 درصدی آقایان در بین هم میهنانمان پرده برداشت ؛ و رشد ورزش همگانی و اهمیت بخشیدن به تحرکات فیزیکی را نسخه ی درمانی این افسردگی توصیف کرد . وزیر بهداشت با اشاره به ظهور و بروز نوع دوستی خفته در ذات و ضمیر ایرانیان ، اعتیاد به ورزش و تلاش در جهت معتاد کردن بستگان ، دوستان و همسایگان را اعتیادی ضروری و سازنده معرفی نمود .
در پایان همایش هفته ی سلامت ، به منظور اهداء دو دستگاه تردمیل اعطایی از سوی وزیران ورزش و جوانان و بهداشت و درمان ، ده قطعه کارت عضویت مجموعه ی فرهنگی ورزشی انقلاب ، ده دستگاه دوچرخه و سایر جوایز ، مراسم قرعه کشی صورت پذیرفت .تاريخ  ارسال:شنبه 2 ارديبهشت 1396 - 15:21

کد:25452-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.