عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   سه شنبه 27 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
مقام عالی اجرای انتخابات در شمیرانات تنها رسالت دستگاه اجرایی انتخابات را « امانت داری » عنوان داشت

فرماندار شهرستان شمیرانات ضمن ایراد سخنرانی در پنجمین جلسه شورای اداری و شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی شهرستان شمیرانات ، پس از ارائه ی تعاریفی خردمندانه از روابط عمومی و شرح وظایف آن ، به تبیین نکاتی درخصوص انتخابات پرداخت .
عزت الله خان محمدی توجه به این دو مهم را مورد تأکید قرار داد که : هدف از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ، انتخاب نماینده ی جمهور ملت در حکم نخستین مقام عالی کشور پس از شخص ولیّ فقیه و هدف از برگزاری انتخابات شوراها انتخاب شهردار به عنوان نماد حکومت محلی و غیر دولتی می باشد . وی در مواجهه با این دو تعریف ، استفاده ی حداکثری از امکانات کلیه ی نهادهای دولتی – خصوصاً نیروی انسانی لازم به عنوان نمایندگان دستگاه اجرایی و دو دستگاه نظارتی شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی – را از مدیران دستگاه ها خواستار شد ؛ تا فرآیند انتخابات در 245 حوزه ی اخذ رأی در سطح شهرستان شمیرانات ( 179 حوزه در شمیران و 66 حوزه در بخش های تابعه ) به نحو احسن صورت پذیرد .
وی حفظ بی طرفی سیاسی در روند اجرایی انتخابات - قبل ، بعد و در حین برگزاری آن – را نکته ی بسیار مهم برشمرد ؛ و تأکید کرد : هیچ تکلیفی به جز برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند نداریم . فرماندار شمیرانات تنها رسالت خویش به عنوان اولین و آخرین شخص مسئول درخصوص انتخابات ( در سطح شهرستان ) را « امانت داری » قلمداد کرد .
مهندس خان محمدی – به نقل از وزیر محترم کشور – امنیت ، قانون مداری و سلامت را سه اصل مورد تأکید مقام معظم رهبری در طول برگزاری انتخابات عنوان داشت .
پنجمین جلسه شورای اداری و شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی شهرستان شمیرانات با حضور فرماندار شمیرانات ، سیروی قدرتی ( معاون برنامه ریزی ، اداری و مالی فرمانداری ) ، بخشداران لواسانات و رودبارقصران و اعضای شورای بخش ، شهرداران ، مدیران و مسئولین روابط عمومی ادارات دولتی شهرستان شمیرانات و بخش های تابعه در سالن همایش کانون فرهنگی شهدای اوشان به انجام رسید ؛ و معاون توسعه ورزش و مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شمیرانات نیز در این همایش حضور یافتند .تاريخ  ارسال:شنبه 9 ارديبهشت 1396 - 13:23

کد:25458-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.