هشتم شوال , سالگرد تخريب مشاهد مشرفه ائمه بقيع عليهم السلام بر شيعيان جهان تسليت باد            

   شنبه 2 تير 1397

كلام روز

شد هشتم شوال ، عزادار بگریم * انگار محرم شده بگذار بگریم * تخریب قبوری که در آن جان جهان خفت * کی بود سزاوار ؟ سزاوار بگریم * آن حاجیه کز شوق رخش کعبه ترک خورد * ویرانه مزارش شده ، خونبار بگریم


كلام رهبری

تلخی دیگری که وجود دارد ، این است که در میان مجموعه‌ی مسلمانان و امت اسلامی کسانی پیدا شوند که با افکار پلید و متحجر و عقب ‌مانده و خرافی خود ، تجلیل از بزرگان و برجستگان و چهره‌های نورانی صدر اسلام را شرک بدانند ! کفر بدانند ! واقعاً این مصیبتی است . اینها همان کسانی هستند که گذشتگانشان قبور ائمه (علیهم‌السّلام) را در بقیع ویران کردند . آن روز که در دنیای اسلام ، از شبه‌قاره‌ی هند گرفته تا آفریقا ، علیه اینها قیام کردند .


تبليغات


آمار بازدید
چهار خواسته ی انتخاباتی رهبر معظم انقلاب از زبان فرماندار شمیرانات

عزت الله خان محمدی در نشست خود با مدیران روابط عمومی ادارات دولتی شمیرانات به عنوان اعضای کمیته ی اطلاع رسانی انتخابات شهرستان ،بی طرفی روابط عمومی ها در فرآیند کاری انتخابات و تلاش آنها در راستای تأمین سه فاکتور اصلی امنیت ، سلامت و قانون مندی فضای انتخابات را خواستار شد .
فرماندار شمیرانات در ادامه ی سخنانش چهار اصل امنیت انتخابات ، انتخابات قانون مند ، سلامت انتخابات و ایجاد نشاط و شادمانی در مردم را چهار خواسته ی مقام معظم رهبری از وزیر محترم کشور اعلان داشت ؛ و روابط عمومی ها را در تحقق این چهار مهم – خصوصاً اصل چهارم – ذی دخل دانست . وی لازمه ی ایجاد فضای نشاط آور پیش از انتخابات را بهره وری از خلاقیت های فکری و شگردهای فنی مسئولین روابط عمومی بیان نمود ؛ و دستاورد بی بدیل آن را مشارکت جمعی و حضور حداکثری مردم در انتخابات تلقی کرد .
مقام عالی سیاسی شهرستان شمیرانات با تشریح وضعیت کنونی خاورمیانه و بررسی معادلات منطقه و تحرکات عربستان سعودی ، لزوم تغییر پی در پی مواضع سیاسی دولت مردان کشور در قبال سرعت تغییر و تحولات سیاسی منطقه را یادآورشده و مشارکت سنگین مردم در انتخابات را در شرایط فعلی ، صاعقه ای بر فرق اسرائیل غاصب و شمشیر دولبه ای توصیف کرد که یک لبه ی آن علیه استکبار خارجی و لبه ی دیگر در مقابل منافع استکبار در داخل کشور إعمال برش می نماید . در چنین شرایطی فرمانداری شهرستان به عنوان نماینده ی عالی دولت و کلیه ی نهادها و دستگاه های دولتی - در حکم عوامل اجرایی برگزاری انتخابات - وظیفه دارند در کمال بی طرفی ، توده ها ی مردم را به شرکت در انتخابات و انتخاب شخص اصلح و اقوی بر اساس برنامه های ارائه شده از سوی نامزدها ضمن ملاک قرار دادن آموزه های مذهبی و معیارهای اخلاق مدارانه ترغیب و تحریک نمایند ؛ تا انتخابات پیش رو در فضایی رقابتی ، قانون مدار و اخلاق محور ، خروجی مبارکی را حاصل نماید .
خان محمدی تعامل بیش از پیش مسئولین روابط عمومی شهرستان با مدیر روابط عمومی فرمانداری را در راستای برگزاری انتخابات خواستار شد ؛ و تزریق اخبار به روز را سبب تقویت کمیته ی اطلاع رسانی شهرستان در امر انتخابات بر شمرد . وی با تأکید بر جمع بندی و مستندسازی فعالیت های انتخاباتی کلیه ی دستگاه ها در بازه های زمانی پیش از انتخابات ، حین انتخابات و پس از انتخابات ، ارائه ی به موقع مستندات جمع آوری شده – تا نهایتاً پنج روز بعد از انتخابات – را به منظور رتبه بندی و ارزیابی امری ضروری تلقی کرد .
فرماندار شهرستان شمیرانات همچنین ؛ مشارکت جدی مردم در تعیین سرنوشت اجتماعی خود را با شرکت در انتخابات شوراها محقَّق دانست . وی شرکت در انتخابات شوراها با درنظر گرفتن ظرفیت ها و قواعد برای انتخاب احسن را تصمیم سازی در مورد چگونگی صرف درآمدهای محلی در ضرورت ها و اولویت ها قلمداد نمود که باید بر مبنای تشخیص خرد جمعی صورت گیرد ؛ نه تشخیص فردی . بالطبع انتخاب اعضایی مشاورگیر با نظارت فنی و کارآمد و قادر به تنظیم لوایح بودجه نتیجه ی حضور با دقت مردم در انتخابات شوراها در برش های منطقه ای ، روستایی و شهری می باشد ؛ و ایجاد تعاملی منطقی و رفتاری متعامل و هماهنگ بین اعضای شورا و شهردار ( یا دهدار ) را به دنبال داشته و اتخاذ تصمیماتی ثمربخش و اجرایی مطلوب را رقم خواهد زد .
در گردهمایی مدیران روابط عمومی دوایر و دستگاه های دولتی شمیرانات که صبح روز چهارشنبه ، مورخ 96/01/23 در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان به انجام رسید ، مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان نیز حضور یافت .
پس از اتمام جلسه ی مزبور ، نشست مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شمیرانات با ریاست محترم اداره برگزار گردیده و درخصوص ایفای نقش حداکثری دستگاه مربوطه در فرآیند انتخابات ، سیاست گزاری های لازم صورت پذیرفت .

تاريخ  ارسال:شنبه 9 ارديبهشت 1396 - 13:33

کد:25459-1397
گفت و گو


فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

فرماندار شمیرانات : امیدواریم در انتخابات ، بزرگترین حادثه ی ملی رقم بخورد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

وضعیت ایران در المپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.