عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   دوشنبه 19 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
در محل اداره ورزش و جوانان :
نشست بصیرتی بسیج در اداره ورزش و جوانان شمیرانات ؛ با موضوع انتخابات

نخستین نشست بصیرتی پایگاه مقاومت بسیج اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ، با موضوع « انتخابات » در حضور جانشین فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به انجام رسید . این نشست ، ظهر روز دوشنبه ( مورخ 96/02/25 ) با شرکت اعضای پایگاه مقاومت بسیج اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ، اداره ی ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات و ورزشگاه های تابعه در سالن جلسات اداره برگزار شد .
پس از پخش آیات نورانیه ی کلام الله مجید و عرض خیرمقدم به حضّار توسط معاون توسعه ورزش ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات به ایراد سخنرانی پیرامون موضوع مورد بحث پرداخت .
آقای دکتر احمد نامنی پس از قرار دادن اغلب حضّار جلسه در طبقه ی متوسط و فرهیخته ی جامعه ، این قشر را در عین برخورداری از حق تأمین معیشت به عنوان نخستین حق هر فرد اجتماع در شرایط دشوار کنونی ، آرام ترین قشر معرفی نمود ؛ و در مقابل ، از قشر مرفّه با ژست روشنفکرانه ، به عنوان معترضین همیشگی یاد کرد . همان قشری که مرکز سکونت اغلب آنها در شهرستان شمیرانات است . وی اذعان داشت تصدّی امر در چنین محیطی با چنان بافت جمعیّتی ، تبلیغات بیشتر برای تشویق مردم به شرکت در انتخابات را ایجاب می نماید . لذا ؛ ضرورت تشکیل این نشست فرهنگی با موضوع « انتخابات » به وضوح قابل درک است .
دکتر نامنی با اشاره به وضعیت سیاسی منطقه و تشکیل چندین ائتلاف بین المللی برای حلّ مشکلات موجود یا حفظ منافع قدرتهای جهانی در خاورمیانه ، حضور حداکثری مردم در انتخابات را احقاق حق شخص در تعیین سرنوشت ایران دموکراتیک قلمداد کرد .
رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات ، اقدام فتنه گرایانه ی رئیس جمهور آمریکا درخصوص صدور مجوّز فروش صد میلیارد دلاری اسلحه به کشور ستیزه جو و افراطی عربستان - به عنوان دومین کشور جهان از حیث تعریف بودجه ی نظامی – را گوشزد نموده و تنها راه نمایش اقتدار ملّی در اوضاع کنونی را بهره جویی از این کلام هوشمندانه ی رهبر معظم انقلاب دانست که :
« سایه جنگ را حضور همه جانبه ی مردم از کشورمان برداشت ؛ نه برجام » ؛ و تداعی این حضور همه جانبه را با شرکت آحاد ملّت در انتخابات متجلّی دید .تاريخ  ارسال:چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396 - 12:37

کد:28472-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.