عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   دوشنبه 19 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
فرماندار شمیرانات : امیدواریم در انتخابات ، بزرگترین حادثه ی ملی رقم بخورد

فرماندار شمیرانات در نطق انتخاباتی خود در همایش کوهپیمایی خانوادگی هفته جوان ، ابراز امیدواری کرد : با شرکت بیش از چهل میلیون نفر از هم وطنان در انتخابات پیش رو ، بزرگترین حادثه ی ملی رقم بخورد .
همایش کوهپیمایی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت ولادت مولازاده علی اکبر علیه السلام و هفته جوان ، صبح روز عید نیمه شعبان ( جمعه ، مورخ 96/02/22 ) ، با حضور صدها نفر از مردم ورزشکار و ورزش دوست استان تهران در معیّت فرماندار شمیرانات ، معاونین مدیرکل ورزش و جوانان و روسای ادارات حوزه ها و شهرستان های استان تهران در ارتفاعات توچال به انجام رسید .
عزت الله خان محمدی فرماندار شهرستان شمیرانات ، ضمن تشکر از دست اندرکاران برگزاری این همایش ، دلیل اجتماع هر ساله ی جوانان در توچال را اعلان این مطلب دانست که رغم تمام مشکلات اقتصادی و تحریم ها ، سلامتی و تندرستی هرگز فراموش نخواهد شد ؛ و ایران اسلامی همواره جامعه ای پر نشاط و سربلند خواهد بود .
خان محمّدی سپس خاطر نشان کرد : مگر می شود یک هفته به انتخابات باقی باشد و در جمع جوانان انقلابی و پر شور ، از انتخابات سخن نگفت ؟!
وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری و سایر مسئولین نظام ، حضور آحاد ملت ایران در میادین و عرصه های مختلف فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و ... را یادآور گردیده و ابراز امیدواری کرد : با شرکت بیش از چهل میلیون نفر از هم وطنان در انتخابات روز 29 اردیبهشت ، بزرگترین همایش ملی انتخاباتی رقم خورده و رکورد جدید انتخاباتی در تاریخ کشور ثبت شود .
فرماندار شمیرانات در پایان سخنان جامع و کوتاه خود ، از همه ی مردم ایران دعوت کرد تا با آوردن آشنایان خود پای صندوق های رأی ، پیام اتحاد و انسجام ملّی ایرانیان را به گوش همگان برسانند .
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396 - 13:00

کد:28473-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.