عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   دوشنبه 19 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
گل محمدی : تحمیق توده ها مغایر با ارزشهای انسانی و آرمانهای اسلامیست .

جلسه ی شورای روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان و هیئت های ورزشی حوزه ها و شهرستان های تابعه ی استان تهران ، صبح روز دوشنبه ( مورخ 95/05/11 ) با حضور مدیر کل ورزش و جوانان در سالن آمفی تئاتر اداره کل برگزار گردید .
طی این رخداد ، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در نخستین نشست خود با مسئولین روابط عمومی ادارات تحت نظر خویش ، تبلور این کلام نورانی رئیس مذهب حقه ی جعفری اثنی عشری ، امام جعفر صادق علیه السلام را که می فرمایند : « مردم را به سوی خویش دعوت کنید ، اما نه با زبان » در عملکرد صحیح یک روابط عمومی کارآمد تحقق یافتنی توصیف کرد .
آقای رضا گل محمدی با تبیین اهمیت روابط عمومی ، تبلیغات و فضای مجازی ، استفاده ی حداکثری از این سه پتانسیل در پوشش خبری همه جانبه ی المپیک ریو را از مسئولین روابط عمومی خواستار شد .
مدیر کل محترم ، بر اساس تئوری های حاصله از تحصیلات خود در رشته ی علوم سیاسی بهره مندی از ابزارهای رسانه ای را تعیین کننده ی حکومت ها و سیاست های کلان جامعه ی جهانی در دنیای امروز دانست ؛ و نقش قدرت تبلیغاتی را پر رنگ تر از نقش قدرت نظامی در ظهور ، بروز ، تداوم و فراگیری سلطه ی دولت های مقتدر ارزیابی نمود .
وی همچنین ؛ در توصیف میزان اثربخشی ظرفیت بزرگ فضای مجازی ، اذعان داشت : سرنوشت انتخابات اسفندماه 94 در کشور را فضای مجازی تعیین کرد ؛ نه رسانه های سنّتی .
آقای گل محمدی ضمن تأکید بر درست دیده شدن و انعکاس صحیح حقایق و واقعیت ها ، شعارسازی ، دروغ نگاری و نمایش نامه نویسی در ارائه ی اخبار و آمار را رفتاری پُپُلیستی تلقی کرد ؛ و تحمیق توده ها را مغایر با ارزش های انسانی و آرمان های اسلامی انقلاب دانست .

وی با زبانی ساده و شیوا ادامه داد : « ببینید و بنویسید و منعکس کنید تا مدیران پر تلاش بر اثر کم کاری شما در محرومیت قرار نگیرند ؛ و هیچکس در هیچ شرایطی دروغ ننویسد تا مدیران کم کار ، سایه نشین بزرگ نمایی مسئولان روابط عمومی واقع نشوند . »

گزیده ی سخنان مدیر کل ورزش و جوانان را می توان در سرفصل های ذیل خلاصه کرد :
1) توجه به سطح کیفی و میزان تأثیرگذاری اخبار در عین افزایش کمّی
2) جمع آوری اهم اخبار هفتگی اداره کل و انعکاس متحدالوجه در تمام گروههای فضای مجازی
3) پوشش خبری فعالیت 15 ورزشکار پارا المپیکی استان تهران در کنار 11 المپین
4) برنامه ریزی درخصوص توسعه ی گستره ی فعالیت در فضای ورزش جانبازان و معلولین ، با در نظر گرفتن جانبازان مدافع حرم
5) تداوم تشکیل جلسات روابط عمومی ها با هدف انتقال تجارب و انعکاس خط مشی ها
6) ارزیابی مداوم عملکرد روابط عمومی ها
7) کلام آخر : اعتقاد به بازدهی کار گروهی مسئولیت پذیرانه و عدم بازدهی کار انفرادی

شایان ذکر است : پیش از سخنرانی آقای گل محمدی ، مدیر واحد روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ضمن بیان تاریخچه ی شورای روابط عمومی های ورزش استان تهران ، با اشاره به جهش های آماری در شاخص های تعیین شده که به کسب رتبه ی برتر در ارزیابی استانداری تهران و وزارت ورزش و جوانان در سال 94 انجامید ، گزارش مبسوطی از وضعیت 11 المپین تهرانی را تشریح نمود .
بر اساس گزارش آقای پیام نظر ، اداره ی ورزش و جوانان حوزه ی شمال غرب تهران با 4 ورزشکار المپیکی در صدر ، شهرستان شمیرانات با 2 ورزشکار المپیکی در جایگاه دوم و شهرستان های ری ، شهریار ، اسلامشهر و بهارستان و اداره ی ورزش و جوانان حوزه ی شمال شرق تهران با اعزام 1 المپین در جایگاه سوم قرار گرفتند .

تاريخ  ارسال:سه شنبه 12 مرداد 1395 - 14:07

کد:5313-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.