دهه ي كرامت بر رضويون عالم مبارك باد            

   يكشنبه 31 تير 1397

كلام روز

امام جعفر صادق علیه السلام فرمودند : برای خدا حرمیست که آن مکه است ؛ و برای رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم حرمیست و آن مدینه است ؛ و برای امیرالمؤمنین علیه السلام حرمیست و آن کوفه است ؛ و برای ما ( اهلبیت ) حرمیست که آن قم است .


كلام رهبری

رهبر معظم انقلاب : همه مسلمانان و پیروان اهلبیت عصمت بخصوص مردم قم ، و بالاخص طلاب و علما باید زیارت او را مغتنم بدانند ؛ و از حضرت معصومه سلام الله علیها استمداد بنمایند . امیدوارم خداوند به همه ما توفیق عنایت فرماید تا بتوانیم از این نعمت بزرگ ، بیشتر بهره مند گردیم .


تبليغات


آمار بازدید
مدیر ورزش شمیرانات صعود دوپلّه ای این شهرستان در استان تهران را گویای توسعه فراگیر ورزش دانست

به دنبال برگزاری جلسه ی شورای ورزش شهرستان شمیرانات در سالن جلسات فرمانداری که با ریاست آقای عزت الله خان محمّدی فرماندار شمیرانات به انجام رسید ، دکتر احمد نامنی رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات در حکم دبیر شورای ورزش شهرستان ، پس از خیرمقدم گویی به مدعوّین و عرض تشکّر از فرماندار محترم و معاونت سیاسی انتظامی ایشان - بابت تشکیل و حضور در جلسه - به بیان دستور جلسه مبادرت ورزید .
وی همچنین ؛ پس از بیانات و درخواست فرماندار شمیرانات ، درخصوص دریافت آمار سخت افزاری پایشی امکانات ورزشی خصوصی و دولتی ( به تفکیک تملّک ارگان ها و نهادها ) در سطح شهرستان شمیرانات و آمار نرم افزاری ورزشکاران و تیم های ورزشی شمیرانی در سطوح شهرستانی ، استانی ، ملّی ، آسیایی و جهانی ( به تفکیک رشته های مختلف ورزشی )، کما فی السّابق برای ارائه ی آمار سخت افزاری و نرم افزاری خواسته شده ، اعلام آمادگی کرد .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات صعود دوپلّه ای ورزش این شهرستان در مسابقات المپیاد ورزشی استان تهران - که در سال 95 از جایگاه نهم به جایگاه هفتم و در سال جاری از مقام هفتم به مقام پنجم صورت پذیرفته است - را گویای توسعه ی فراگیر ورزش در این منطقه عنوان داشت .
دکتر نامنی تصریح کرد : کسب مقام پنجم ورزش استان تهران برای شهرستان شمیرانات در شرایطی به دست آمده است که کلیه ی ورزشکاران اعزامی از شمیرانات بومی همین شهرستان بوده و – به وجه رایج - با صرف هزینه های گزاف از دیگر مناطق خریداری نشده بودند . وی همچنین ؛ از احیای رشته ی ورزشی کشتی در شمیرانات خبر داد ؛ که پس از بیست و پنج سال رکود صورت پذیرفته است .
دبیر شورای ورزش شمیرانات در بخش پایانی سخنانش با اشاره به مصوّبه ی کمیته ی تخصصی ورزش همگانی شورا درخصوص برگزاری همایش بزرگ کوهپیمایی در ارتفاعات توچال در روزهای آتی ، توجه به مسئله ی آلودگی هوا را امری اجتناب ناپذیر برشمرد ؛ و در عین حال بر همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات در راستای اجرای هر مصوّبه ای از سوی شورای ورزش شهرستان تأکید کرد .
در پایان نشست شورای ورزش شهرستان شمیرانات ، آقای دکتر نامنی ضمن معرّفی نمایندگان فرمانداری شهرستان ، شهرداری و آموزش و پرورش منطقه 1 ، سپاه ناحیه شمال تهران و اداره ورزش و جوانان شمیرانات ، به عنوان اعضای ثابت « کمیته تخصصی ورزش همگانی شورای ورزش شمیرانات » ، از اعلان آمادگی سایر ادارات و نهادها جهت عضویت در این کمیته ی تخصصی استقبال کرد .
لذا ؛ به دستور فرماندار شمیرانات ، عضویت نمایندگان ادارات اصناف ، صنعت ، معدن و تجارت و راهنمایی و رانندگی نیز در « کمیته تخصصی ورزش همگانی شورای ورزش شمیرانات » به تصویب رسید .

تاريخ  ارسال:شنبه 9 دي 1396 - 13:14

کد:70551-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.