محرم و صفر است كه اسلام را زنده نگه داشته است . امام خميني ( ره )            

   سه شنبه 1 آبان 1397

كلام روز

امام رضا علیه السلام فرمودند : هلال ماه «محرم» که طالع میشد ، دیگر کسی لبخند پدرم موسی ابن جعفر علیهماالسلام را نمی دید ...


كلام رهبری

عزاداریهای سنّتی است که مردم را به خدا نزدیک می‌کند ؛ و باعث تقرّبِ بیشترِ مردم به دین می‌شود . این‌که امام فرمودند «عزاداری سنّتی بکنید» به خاطر همین تقریب است . در مجالس عزاداری نشستن ، روضه خواندن ، گریه کردن ، به سر و سینه زدن و مواکب عزا و دسته‌های عزاداری به راه انداختن ، از اموری است که عواطف عمومی را نسبت به خاندان پیغمبر پرجوش می‌کند ؛ و بسیار خوب است .


تبليغات


آمار بازدید
نوجوانان شمیرانات در سکوی سوم کشتی استان تهران

به دنبال برگزاری جلسه شورای ورزش شهرستان شمیرانات در سالن جلسات فرمانداری که با ریاست آقای عزت الله خان محمّدی فرماندار شمیرانات برگزار گردیده بود ، رئیس هیئت کشتی شمیرانات به تشریح جایگاه کشتی شمیران در استان تهران پرداخت .

• سعید اخوان پس از بیانات ریاست جلسه و سخنرانی دکتر احمد نامنی رئیس اداره ورزش و جوانان و دبیر شورای ورزش شهرستان ، سیّد مهدی یوسفی جمارانی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ، فرید حمد حیدری بخشدار لواسانات و یحیائیان رئیس هیئت موتورسواری و اتوموبیل رانی شهرستان شمیرانات ، به ایراد سخنرانی پرداخت .
• رئیس هیئت کشتی شهرستان شمیرانات ضمن ارائه ی آماری امیدوار کننده از احیای ورزش کشتی در مهد سید عبّاس شمس الدّینی قهرمان فقید کشتی شمیران ، از کسب سکوی سوم تیمی دربین 37 حوزه و شهرستان استان تهران در رده ی سِنّی نوجوانان و کسب عنوان پنجم در رده ی جوانان خبر داد .
وی کسب این جایگاه در استانی که قدرقدرتان کشتی ایران و جهان از شهرستان های ری ، شهریار ، بهارستان و ... را در خود جای داده است را کاری بسیار دشوار توصسف کرد ؛ و این صعود چشم گیر در رده های سِنّی پایه را ، ترسیم کننده ی آینده ای نوید بخش برای کشتی شمیرانات تلقّی کرد .
آقای سعید اخوان با اشاره به تأکید فرماندار محترم شمیرانات بر عضویت پیشکسوتان در شورای ورزش و به کارگیری تجربیات اثربخش ایشان در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها ، از حضور آقایان منصور برزگر و پرویز عالی به عنوان مشاوران عالی در کادر فنی هیئت کشتی شهرستان شمیرانات خبر داد .
رئیس هیئت کشتی شمیرانات در بخش پایانی سخنانش از نبود سالن کشتی مناسب در سطح منطقه و غیرقابل ورود بودن باشگاه های کشتی وابسته به نیروهای مسلّح ابراز گلایه مندی کرد ؛ و برای احداث مکانی مستقلّ برای استعدادیابی و پرورش کشتی گیران با انگیزه و غیور شمیران ، از شورای ورزش این شهرستان طلب یاری نمود .

تاريخ  ارسال:شنبه 9 دي 1396 - 14:09

کد:70552-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.