حلول ماه رمضان بر آشنايان با حقيقت روزه و نماز گرامي باد            

   چهارشنبه 2 خرداد 1397

كلام روز

انوار الهی دمد از خانه ی نرجس * خورشید درخشد به سر شانه ی نرجس * یا ماه دمیده است به کاشانه ی نرجس * کوثر شده لبریز ز پیمانه ی نرجس * فردوس کشد ناز ز ریحانه ی نرجس * خیزید زجا عطر و گل و عود بریزید * جان در قدم مهدی موعود بریزید * سلام الله علیهما


كلام رهبری

امام زمان علیه السلام ناظر است ؛ و مى‌بیند . انتخابات شما را امام زمان علیه السلام دید ؛ اعتکاف شما را امام زمان علیه السلام دید ؛ تلاش شما جوان‌ها را براى آذین‌بندى نیمه‌ى شعبان ، امام زمان علیه السلام دید ؛ حضور شما زن و مرد را در میدان‌هاى گوناگون ، امام زمان علیه السلام دیده است و مى‌بیند ؛ حرکت دولتمردان ما را در میدان‌هاى مختلف ، امام زمان علیه السلام مى‌بیند .


تبليغات


آمار بازدید
در آستانه ی 22 بهمن :
فراخوان رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات ؛ در آستانه ی 22 بهمن

رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات ضمن تبیین تحلیلی از وضعیت کنونی جهان و با توجه به شرایط بحرانی منطقه ، شرکت در راهپیمایی 22 بهمن را کوبنده ترین پاسخ به تهدیدات بی اساس گزافه گویان غربی و در راستای تحقق و تأمین امنیت ملی و سیاسی کشور ، نوعی ادای دین به خانواده و اجتماع بر شمرد .
آقای احمد نامنی محرّک شرکت در این راهپیمایی بزرگ را انگیزه ای ملی تلقی کرد که از وفاداری ، علاقه ، عشق و عرق مردم ایران نسبت به میهنشان نشأت گرفته است . وی یگانه دلیل قوام این کشور در تقابل با ناملایمات سیاسی پی در پی را همین حضور و پشتیبانی مردم عنوان داشت که در عین کشمکش های سیاسی و انتقادات طبیعی سازنده ، همواره در همه ی اعصار تکرار شده و مایه ی انتقال اعتقادات و باورها از نسلی به نسل دیگر واقع گردیده است .
رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات بهره گیری از شعار کلیدی « نه شرقی ، نه غربی ، جمهوری اسلامی » را راهبردی عظیم در تعیین و تداوم خط مشی انقلاب و انقلابیون توصیف کرد ؛ و در تشبیهی جالب ، این شش عبارت را کتاب صدها جلدی راهکار موفقیت مسئولین نظام و مردم خواند که معمار کبیر و معلم پیر انقلاب بیش از چهل سال پیش مرقوم داشته اند .
دکتر نامنی در پایان این فراخوان ، بر اجتماع ورزشکاران شمیرانی و عزیمت به سوی میدان آزادی و الحاق به جامعه ی ورزش پایتخت ، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و سایر مسئولین – رأس ساعت 9 صبح روز 22 بهمن – تأکید کرد .

تاريخ  ارسال:شنبه 21 بهمن 1396 - 11:18

کد:73575-1397
گفت و گو


فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

فرماندار شمیرانات : امیدواریم در انتخابات ، بزرگترین حادثه ی ملی رقم بخورد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

وضعیت ایران در المپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.