محرم و صفر است كه اسلام را زنده نگه داشته است . امام خميني ( ره )            

   دوشنبه 30 مهر 1397

كلام روز

امام رضا علیه السلام فرمودند : هلال ماه «محرم» که طالع میشد ، دیگر کسی لبخند پدرم موسی ابن جعفر علیهماالسلام را نمی دید ...


كلام رهبری

عزاداریهای سنّتی است که مردم را به خدا نزدیک می‌کند ؛ و باعث تقرّبِ بیشترِ مردم به دین می‌شود . این‌که امام فرمودند «عزاداری سنّتی بکنید» به خاطر همین تقریب است . در مجالس عزاداری نشستن ، روضه خواندن ، گریه کردن ، به سر و سینه زدن و مواکب عزا و دسته‌های عزاداری به راه انداختن ، از اموری است که عواطف عمومی را نسبت به خاندان پیغمبر پرجوش می‌کند ؛ و بسیار خوب است .


تبليغات


آمار بازدید
به مناسبت دهه فجر :
برگزاری مسابقات کراس فیت دهه فجر استان تهران در شمیرانات

بر اساس گزارش دریافتی از آقای علی آقابیک مسئول کمیته کراس فیت هیئت ورزش های همگانی استان تهران ، کمیته ی مزبور با همکاری اداره ورزش و جوانان شمیرانات و کمیته کراس فیت هیئت ورزش های همگانی این شهرستان ، مسابقات بزرگداشت دهه فجر را در دو بخش بانوان و آقایان به انجام رساند .
مسابقات کراس فیت آقایان با شرکت 50 ورزشکار با میانگین سِنّی 26 سال در روز پنجشنبه ( مورخ 96/11/19 ) به انجام رسید ؛ و در خاتمه آقایان غلامرضا یونسی ، مرتضی محمودی و عماد رضا استکی مقام های اول تا سوم را کسب کردند .

مسابقات کراس فیت بانوان با شرکت 30 ورزشکار با میانگین سِنّی 26 سال در روز جمعه ( مورخ 96/11/20 ) برگزار شد ؛ و در پایان خانم ها سارا محمودی ، نفیسه داوری و زهرا علی پور در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند .
شایان ذکر است : مسابقات کراس فیت دهه فجر استان تهران در بخش بانوان با سرپرستی خانم ساناز مجتبوی کارشناس آکادمی ملّی المپیک ایران در سالن ورزشی زنده یاد قدرت شجاعیان ( ورزشگاه شهدای قیطریه )برگزار گردید ؛ و خانم ها لیلا رجبی ، مریم پرهیزکار ، مهسا روحی و فتّانه خسروی داوری این مسابقات را بر عهده داشتند .

در بخش آقایان نیز مسابقات با سرپرستی دکتر ناصر پیروردی زاده کارشناس آکادمی ملّی المپیک ایران به انجام رسید ؛ و آقایان سیّد ایمان موسوی ، سیّد مهدی آقا میرحسین ، امین رشیدی و علیرضا حسین خانی مسند داوری را عهده دار بودند .

تاريخ  ارسال:شنبه 21 بهمن 1396 - 12:46

کد:73577-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.