هشتم شوال , سالگرد تخريب مشاهد مشرفه ائمه بقيع عليهم السلام بر شيعيان جهان تسليت باد            

   شنبه 2 تير 1397

كلام روز

شد هشتم شوال ، عزادار بگریم * انگار محرم شده بگذار بگریم * تخریب قبوری که در آن جان جهان خفت * کی بود سزاوار ؟ سزاوار بگریم * آن حاجیه کز شوق رخش کعبه ترک خورد * ویرانه مزارش شده ، خونبار بگریم


كلام رهبری

تلخی دیگری که وجود دارد ، این است که در میان مجموعه‌ی مسلمانان و امت اسلامی کسانی پیدا شوند که با افکار پلید و متحجر و عقب ‌مانده و خرافی خود ، تجلیل از بزرگان و برجستگان و چهره‌های نورانی صدر اسلام را شرک بدانند ! کفر بدانند ! واقعاً این مصیبتی است . اینها همان کسانی هستند که گذشتگانشان قبور ائمه (علیهم‌السّلام) را در بقیع ویران کردند . آن روز که در دنیای اسلام ، از شبه‌قاره‌ی هند گرفته تا آفریقا ، علیه اینها قیام کردند .


تبليغات


آمار بازدید
قهرمانی شمیرانات در مسابقات تیراندازی با کمان آینده سازان

آقای محمد جهانگیر طالبی رئیس هیئت تیراندازی با کمان شهرستان شمیرانات از قهرمانی مقتدرانه تیراندازان شمیرانی پس از به دست آوردن 3 مدال طلا ، 2 نقره و 2 برنز در دور دوم مسابقات آینده سازان استان تهران خبر داد . تیم شهر قدس نیز پس از کسب ۱ مدال طلا ، ۲ نقره و ۱ برنز نایب قهرمان شد .
دور دوم مسابقات آینده سازان استان تهران ، صبح روز جمعه ( مورخ 96/12/11 ) در زمین تیراندازی مجموعه ی فرهنگی ورزشی شهدای دارآباد برگزار شد .
در گروه ریکرو آقایان : ورزشکاران باشگاه پارت آرچر شمیرانات سکوهای قهرمانی و نایب قهرمانی را تصاحب کردند . بدین ترتیب : آقایان سید ابوالفضل حسینی و آرش خضرایی قهرمان و نایب قهرمان شدند ؛ و آقای سعید احدی از باشگاه آریای شهر قدس بر سکوی سوم ایستاد .

در مسابقات ریکرو بانوان : خانم ها تکتم علیلو و اریکا قوام پوری از باشگاه پارت آرچر شمیرانات مدال های طلا و نقره گرفتند .

مسابقات کامپوند بانوان نیز با قهرمانی و کسب مقام سوم توسط شمیرانی ها پایان پذیرفت . بر این اساس ، خانم ها مهتاب اسماعیلی از باشگاه آرچرکالای شمیرانات ، خورشید ناصری از باشگاه آریای شهر قدس و سانیا صالحی از باشگاه پارت آرچر شمیرانات اول ، دوم و سوم شدند .

در گروه كامپوند آقايان : مقام اول و دوم را آقایان امیرحسین سلیمانی و علی بهجتی از باشگاه آریای شهر قدس به دست آوردند ؛ و آقای مهدی اسماعیلی از باشگاه آرچرکالای شمیرانات سوم شد .
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 16 اسفند 1396 - 11:34

کد:74595-1397
گفت و گو


فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

فرماندار شمیرانات : امیدواریم در انتخابات ، بزرگترین حادثه ی ملی رقم بخورد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

وضعیت ایران در المپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.