دهه ي كرامت بر رضويون عالم مبارك باد            

   يكشنبه 31 تير 1397

كلام روز

امام جعفر صادق علیه السلام فرمودند : برای خدا حرمیست که آن مکه است ؛ و برای رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم حرمیست و آن مدینه است ؛ و برای امیرالمؤمنین علیه السلام حرمیست و آن کوفه است ؛ و برای ما ( اهلبیت ) حرمیست که آن قم است .


كلام رهبری

رهبر معظم انقلاب : همه مسلمانان و پیروان اهلبیت عصمت بخصوص مردم قم ، و بالاخص طلاب و علما باید زیارت او را مغتنم بدانند ؛ و از حضرت معصومه سلام الله علیها استمداد بنمایند . امیدوارم خداوند به همه ما توفیق عنایت فرماید تا بتوانیم از این نعمت بزرگ ، بیشتر بهره مند گردیم .


تبليغات


آمار بازدید
تجلیل از مسئول کمیته ورزش سالمندی شمیرانات

در پی برنامه ریزی صحیح و اجرای قابل قبول برنامه های مستمر کمیته ورزش سالمندی شمیرانات در طی یکسال گذشته ، رئیس هیئت ورزش های همگانی این شهرستان ، مسئول کمیته مزبور را مورد تجلیل قرار داد . خانم زهرا عابدی لوح تقدیر خود را با امضای دکتر احمد نامنی رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات از دست آقای رضا مقدم معاون توسعه ی امور ورزش و رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان شمیرانات دریافت نمود .
مسئول کمیته سالمندان هیئت ورزش های همگانی شهرستان شمیرانات ضمن ارائه ی گزارش مبسوطی از عملکرد خرداد ماه گذشته ، حضور 83 نفر از بانوان و 12 نفر از آقایان سالمند در 5 دوره ی آموزشی ویژه ی سالمندان - طی خرداد ماه 97 - را گزارش کرد . جزئیات گزارش دریافتی به شرح ذیل می باشد :

1) حضور 6 نفر از بانوان در دوره آموزشی نیازهای تغذیه ای در روزه داران سالمند ؛ در سرای محلّه ی کاووسیه ( مورخ 97/03/02 )

2) حضور 30 نفر از بانوان و 7 نفر از آقایان سالمند در دوره ی آموزشی بیماری پارکینسون ( 1 ) ضمن اجرای حرکات نرمشی توسط خانم ملکی و تقویت جسم ، روح و ذهن با تدریس استاد رضوی ؛ در فرهنگسرای آفتاب ( مورخ 97/03/06 )

3) حضور 8 نفر از بانوان سالمند در دوره ی آموزشی نیازهای تغذیه ای و آموزش زبان انگلیسی با موضوع : « خواندن متون ادبی » با تدریس خانم داداش پور ؛ در سرای محلّه ی کاووسیه ( مورخ 97/03/09 )

4) حضور 35 نفر از بانوان و 3 نفر از آقایان سالمند در دوره ی آموزشی بیماری پارکینسون ( 2 ) ضمن اجرای حرکات ورزشی در راستای تقویت جسم ، روح و ذهن ؛ در فرهنگسرای آفتاب ( مورخ 97/03/20 )

5) حضور 4 نفر از بانوان و 2 نفر از آقایان سالمند در دوره ی آموزشی نیازهای تغذیه ای با موضوع : « عسل درمانی » و آموزش زبان انگلیسی ؛ در سرای محلّه ی کاووسیه ( مورخ 97/03/30 )

تاريخ  ارسال:سه شنبه 12 تير 1397 - 10:12

کد:79617-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.