ايام عسكريه و شهادت جانسوز پدر والامقام امام زمان عليهماالسلام بر ايشان تسليت باد            

   پنجشنبه 24 آبان 1397

كلام روز

تسلیت ای حجت ثانی عشر یابن الحسن * زود بود از بهرتان مرگ پدر یابن الحسن


كلام رهبری

عزاداریهای سنّتی است که مردم را به خدا نزدیک می‌کند ؛ و باعث تقرّبِ بیشترِ مردم به دین می‌شود . این‌که امام فرمودند «عزاداری سنّتی بکنید» به خاطر همین تقریب است . در مجالس عزاداری نشستن ، روضه خواندن ، گریه کردن ، به سر و سینه زدن و مواکب عزا و دسته‌های عزاداری به راه انداختن ، از اموری است که عواطف عمومی را نسبت به خاندان پیغمبر پرجوش می‌کند ؛ و بسیار خوب است .


تبليغات


آمار بازدید
با موضوع اوقات فراغت :
جلسه ستاد سامان دهی جوانان در شمیرانات

جلسه ستاد سامان دهی امور جوانان شهرستان شمیرانات پیرامون مسئله ی اوقات فراغت فصل تابستان ، عصر روز چهارشنبه ( مورخ 97/04/13 ) با ریاست دکتر سیاوش شهریور فرماندار شهرستان ، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

پس از خیر مقدم معاون فنی عمرانی فرمانداری شمیرانات به امید قمی بابت تصدّی سرپرستی اداره ورزش و جوانان شمیرانات ، رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات در حکم دبیر ستاد سامان دهی امور جوانان شهرستان شمیرانات ، نخستین سخنران این جلسه بود .

امید قمی توجه به امور جوانان را دغدغه ی اصلی اداره ورزش و جوانان شمیرانات و در سطح کلان ، اداره کل و وزارت ورزش و جوانان عنوان داشت ؛ و توجه به مسئله ی اوقات فراغت جوانان را در راستای فراهم آوردن امکان ورزش برای اقشار آسیب پذیر ، یکی از سرفصل های بسیار خوب در این خصوص توصیف کرد .

رئیس اداره ورزش و جوانان ، از تمرکز و اجرای طرح های برنامه ریزی شده ی این اداره در 369 پایگاه فعّال در طول تابستان خبر داد ؛ و فعالیت در رشته های مختلف ورزشی در دو بعد همگانی و قهرمانی و اهتمام ویژه در برگزاری جشنواره های فرهنگی ورزشی در ورزشگاه ها ، پارک ها و بوستان ها را از رئوس برنامه های اجرایی در این پایگاه ها برشمرد .

دبیر ستاد سامان دهی امور جوانان شمیرانات در ادامه ی سخنانش ، از ادارات آموزش و پرورش منطقه 1، بهزیستی ، شبکه بهداشت ، جمعیت هلال احمر شمیرانات ، بنیاد شهید ، بسیج ناحیه شمال تهران و دفتر امور کتابخانه ها به دلیل ارائه ی گزارش های پر بار و قابل توجه ، قدردانی کرد ؛ و نظر به لزوم هم افزایی همه ی دستگاه ها پیرامون مسئله ی فراسازمانی و بسیار کلان « جوان » ، دلیل عدم ارسال گزارش سایر ادارات و نهادها را جویا شد .
در ادامه ی جلسه ی ستاد سامان دهی امور جوانان شمیرانات ، قدرتی معاون فنی عمرانی فرمانداری شهرستان ، ارائه ی گزارش خدمات انجام شده ای که در عین پوشش دهی اوقات فراغت جوانان در فصل تابستان ، با بالا بردن سطح آگاهی گروه های فعّال اجتماع – به ویژه دانش آموزان و دانشجویان – توأم بوده است را از نمایندگان ادارات خواستار شد .
نشست اعضای ستاد سامان دهی امور جوانان شهرستان شمیرانات با ارائه ی گزارش نمایندگان ادارات ، سازمان ها و نهادهای حاضر در جلسه و اظهارات جوانان مدعوّ و نمایندگان سازمان های مردم نهاد ، ادامه یافت .

نظر به نامگذاری سال 97 با عنوان « کالای ایرانی » از سوی رهبر معظم انقلاب ، این نشست تخصصی با نمایش بازی های رایانه ای طراحی شده توسط طراحان داخلی و اعضای تیم بازی سازی مازل – وابسته به گروه توسعه کسب و کار هوشمند سرمد – دنبال شد .
در نهایت ، نخستین جلسه ستاد سامان دهی امور جوانان شهرستان شمیرانات با جمع بندی مدبّرانه فرماندار شمیرانات پایان پذیرفت .

تاريخ  ارسال:شنبه 16 تير 1397 - 09:14

کد:79620-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.