دهه ي كرامت بر رضويون عالم مبارك باد            

   يكشنبه 31 تير 1397

كلام روز

امام جعفر صادق علیه السلام فرمودند : برای خدا حرمیست که آن مکه است ؛ و برای رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم حرمیست و آن مدینه است ؛ و برای امیرالمؤمنین علیه السلام حرمیست و آن کوفه است ؛ و برای ما ( اهلبیت ) حرمیست که آن قم است .


كلام رهبری

رهبر معظم انقلاب : همه مسلمانان و پیروان اهلبیت عصمت بخصوص مردم قم ، و بالاخص طلاب و علما باید زیارت او را مغتنم بدانند ؛ و از حضرت معصومه سلام الله علیها استمداد بنمایند . امیدوارم خداوند به همه ما توفیق عنایت فرماید تا بتوانیم از این نعمت بزرگ ، بیشتر بهره مند گردیم .


تبليغات


آمار بازدید
تغییر وضعیت استخر دارآباد به گونه ای نشاط انگیز

امید قمی رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ، صبح روز گذشته ( شنبه ، مورخ 97/04/16 ) ، مجموعه ی ورزشی شهدای دارآباد و ورزشگاه قائم علیه السلام ( مینی سیتی ) را مورد بازدید قرار داد . وی ضمن سرکشی از فضاهای درونی و بیرونی هر دو مجموعه ، اعم از سالن چندمنظوره ، سالن رزمی ، سالن کشتی ، بوفه ها ، سرویس های بهداشتی و ... تصمیمات قابل ملاحظه ای در جهت بهبود امکانات رفاهی و ایجاد وضعیتی مطلوب تر برای استفاده کنندگان اتخاذ کرد .
رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات ضمن بازدید از پروژه ی نیمه تمام استخر سر پوشیده دارآباد و گفتگو با پیمانکار مربوطه ، تغییر وضعیت این پروژه را به سمت و سویی نشاط انگیز و شادی بخش خواستار شد . وی با توجه به رکود چند ساله در روند احداث این پروژه ی نیمه تمام ، ایجاد تغییراتی کلی در سازه های قدیمی و تعویض برخی تجهیزات به کار رفته در ساختمان را الزام آور دانست . امید قمی رسیدن به ایده عالی مطلوب با متد روز در جهت احداث استخری چند منظوره جهت انجام فعالیت های حرفه ای برای قهرمانان ، آموزشی برای نونهالان و آب درمانی برای سالمندان را دلیل عمده ی لزوم ایجاد این تغییرات عنوان داشت .
شایان ذکر است : رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات با هدف بررسی تغییرات پیشنهادی ، تشکیل جلسه ای مشترک با حضور مهندس قاسمی نژاد رئیس اداره ی فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و پیمانکار پروژه را ترتیب داد .

تاريخ  ارسال:يكشنبه 17 تير 1397 - 12:45

کد:79623-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.