ايام عسكريه و شهادت جانسوز پدر والامقام امام زمان عليهماالسلام بر ايشان تسليت باد            

   پنجشنبه 24 آبان 1397

كلام روز

تسلیت ای حجت ثانی عشر یابن الحسن * زود بود از بهرتان مرگ پدر یابن الحسن


كلام رهبری

عزاداریهای سنّتی است که مردم را به خدا نزدیک می‌کند ؛ و باعث تقرّبِ بیشترِ مردم به دین می‌شود . این‌که امام فرمودند «عزاداری سنّتی بکنید» به خاطر همین تقریب است . در مجالس عزاداری نشستن ، روضه خواندن ، گریه کردن ، به سر و سینه زدن و مواکب عزا و دسته‌های عزاداری به راه انداختن ، از اموری است که عواطف عمومی را نسبت به خاندان پیغمبر پرجوش می‌کند ؛ و بسیار خوب است .


تبليغات


آمار بازدید
فرماندار شمیرانات :
فرماندار شمیرانات : با تمام امکانات به یاری اداره ورزش و جوانان بشتاببد

در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شمیرانات پیرامون مسئله ی اوقات فراغت فصل تابستان ، که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، دکتر سیاوش شهریور فرماندار شهرستان به عنوان رئیس ستاد به ایراد سخنرانی پرداخت .
وی در بدو سخنانش ، امید قمی رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شمیرانات را مخاطب قرار داده و ضمن جلب توجه وی را به شکاف نسلی ایجاد شده در جامعه ، از دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شمیرانات خواست تا برای مداوای مرض « نا امیدی جوانان به مسئولین » راه حلّی بیاندیشد . همچنین ؛ برای سرانه ی ورزشی 21 سانتی متری شهرستان شمیرانات ، البته ؛ با احصاء متراژهای خدادادی پیست های اسکی !
فرماندار شمیرانات سخنان خود را با طرح این سئوالات ادامه داد : که در عصر شکاف های گفتمانی وحشتناک و حاکمیت ملوک الطوایفی سلولی دستگاه های حاکمه ،
1) چه کانونی مسئول ارائه ی آموزش های پیشرو به نسل جوان است ؟
2) موضوع گفتمان زوجین در این روزگار چه باید باشد ؟!
3) ایجاد تعامل انسان با انسان ، انسان با زندگی ، انسان با محیط زیست و انسان با خود ، در زندگی جوان امروز چه جایگاهی دارد ؟
4) چه دستگاهی جوان امروز را پیش رو ، تاب آور ، کارآفرین و خودآگاه بار می آورد ؟
دکتر شهریور در پاسخ به سئوالات مطروحه ی خویش ، استفاده از فضای برج ها ، امکانات بخش خصوصی و متمولین شهر ، پتانسیل NGO ها . ظرفیت پارک ها ، ادارات ، ورزشگاه ها و دست آویزی به هر چنگ و قلابی را برای حل مشکلات نسل جوان خواستار شد .
رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شمیرانات اذعان داشت : در عبور کشور از سخت ترین پیچ تاریخی و حرکت جامعه ی درگذار از سنت به سمت مدرنیته ، حضور در هم باشی های برون مرزی در عین حفظ ارزش های مسلط خانواده ای ، صرفاً کار جوان متجدد و متخصصی است که بتواند وقوع واقعیت های هم ارز با خانواده های ارزشی ، بحران سازی در نظام آموزشی تربیتی و بحران خشونت و یأس ( در حکم بحران استوار جامعه ) را مدیریت کند .
فرماندار شهرستان شمیرانات از تمام ادارات و دستگاه های دولتی خواست : برای سه قشر جوان ، بانوان و فقیران بسوزند و با هر امکانات و استعدادی به یاری اداره ورزش و جوانان بشتابند .
وی گفت : جامعه ی امروز توقع مدیرانی را دارد که بتوانند خلاف آب شنا کنند ! دیگر جوان امروز از فرماندار توقع ایجاد شغل ندارد ! توقع برقراری حداقل های امنیت اجتماعی را دارد . توقع احداث خانه ی جوان و عضویت در یک NGO . برای احداث خانه ی جوان از اداره مسکن و شهرسازی توقع تأمین زمین داریم . جهت آموزش مهارت ها در مدارس به منظور ایجاد ممرّ درآمد برای خانواده ها ، از سازمان فنی و حرفه ای تصویب تفاهم نامه با اداره آموزش و پرورش را خواستاریم .

دکتر سیاوش شهریور هشدار داد : جامعه ی ایرانی شیعی به عنوان کانون رواج دهنده ی مکتب تشیع ، به شدت شاهد کاهش ازدواج است . کاهش ازدواج ، افزایش تجرّد و رونق خوش باشی فردی ، سوزاننده ترین گدازه ایست که در عبور از سخت ترین جغرافیای تاریخی ، بر سر این ملت ریخته است . کاهش ازدواج یعنی : کاهش جمعیت ؛ و کاهش جمعیت یعنی : شکست یافته های هزار ساله ی این سرزمین .
فرماندار شمیران در پایان بیانات بصیرت محور و هوشمندانه اش ، بازگشت مکر ترامپ دیوانه ی ضد پیمان ، ضد میثاق و ضد معاهده به خودش را از سوی خداوند تبارک و تعالی نوید داد .
وی در خاتمه ، ضمن اعلان حمایت از استارت آپ ها ، از اختصاص هر فضایی برای ایجاد نشاط و خوشحالی زنان ، کودکان و جوانان ، استقبال کرد .

تاريخ  ارسال:يكشنبه 17 تير 1397 - 15:13

کد:80619-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.