عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   سه شنبه 27 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
به مناسبت دهه کرامت :
بازگشایی سالن ورزشی دارآباد پس از نصب کفپوش

به مناسبت و میمنت سالروز میلاد پر خیر و برکت ولینعمت ایران و جهان ، مولا علی ابن موسی الرضا علیهما آلاف التحیة و الثناء و خواهر بزرگوار ایشان فاطمه معصومه سلام الله علیها ، اقدامات و اتفاقات خوشایند و شایان توجهی در دو حوزه ی ورزش و جوانان ، در سطح شهرستان شمیرانات به وقوع پیوست .
در نخستین شب از دهه ی نورانیه ی کرامت ، امید قمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ضمن حضور در اجتماع مردم ورزش دوست محله ی دارآباد - اعم از بانوان و آقایان - و اعضای شورای این محله ، سالن ورزشی چند منظوره شهدای دارآباد را به دست خانواده ی معظم شهدا بازگشایی کرد . این بازگشایی پس از تعویض کفپوش مستهلک و نصب کفپوش استاندارد با صرف اعتباری معادل نهصد و هشتاد و پنج میلیون ریال صورت پذیرفته است .

رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات در مراسم بازگشایی سالن ورزشی شهدای دارآباد ، ضمن تعظیم مواهب و توجهات خاصه ی کریمه ی اهلبیت علیهم السلام ، از کلیه ی دست اندرکاران تعمیرات اساسی در ورزشگاه شهدای دارآباد ، قدردانی به عمل آورد . وی نصب کفپوش استاندارد سالن ورزشی را برآیند نظر مثبت مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران ، تلاش های اثربخش دایره ی فنی مهندسی اداره کل ، اهتمام مجدانه ی دکتر احمد نامنی ریاست سابق اداره ورزش و جوانان شمیرانات و پی گیری های مشفقانه ی سعید قیدی مدیریت مجموعه ی ورزشی شهدای دارآباد تلقی کرد ؛ و در اعلان خبری مسرّت بخش ، اختصاص بودجه ی ده میلیارد ریالی به منظور تکمیل پروژه ی نیمه تمام استخر سرپوشیده ی ورزشگاه شهدای دارآباد را به ورزشکاران و ورزش دوستان منطقه نوید داد .

امید قمی با اشاره به بازدید هفته ی پیشین خود از استخر دارآباد ، تغییر و مناسب سازی در سازه های فعلی این پروژه را در راستای گسترش و دربرگیری خدمات رسانی به عموم اقشار ، به ویژه سالمندان ، جانبازان ، معلولین و کودکان ، در شمار برنامه های خود برشمرد . وی هدف از ایجاد تغییرات برنامه ریزی شده در روند احداث استخر مزبور را بهره برداری از این مکان ورزشی در بعد همگانی و آب درمانی برای سالمندان ، آموزشی برای نونهالان ، حرفه ای و قهرمانی برای نوجوانان و جوانان و در مجموع ، احداث فضایی شادمانی بخش تر و نشاط انگیز تر اعلان داشت .
امید قمی از محله ی شهید پرور دارآباد با پیشینه ی ورزشی مشخص ، به عنوان یکی از پرافتخارترین محلات شهرستان شمیرانات ، استان تهران و ایران یاد کرد ؛ و ارائه ی خدماتی درخور به اهالی پر منزلت این محله را شایسته ی شئونات ایشان قلمداد نمود . رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ، اولویت این اداره در احداث و تجهیز ابنیه ی ورزشی را در گام نخست ، بهره وری نونهالان ، نوجوانان و جوانان محله ی دارآباد و در گام های بعدی - مشروط بر وجود ظرفیت های قابل قبول - بهره مندی سایر مردم شهرستان عنوان نمود .

پس از بیانات امید قمی در مراسم بازگشایی سالن ورزشی چند منظوره شهدای دارآباد ، فعالیت نوجوانان محله ی دارآباد در این سالن ، با استعانت از ذکر مقدس « یا حسین » آغاز گردید ؛ و دو تیم فوتسال محلی در کفپوش جدید به رقابت پرداختند .
تاريخ  ارسال:سه شنبه 26 تير 1397 - 13:58

کد:82620-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.