عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   دوشنبه 19 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
افتتاح نمایشگاه هفته فرهنگی شمیرانات

در دومین شب از هفته فرهنگی شهرستان شمیرانات ، نمایشگاهی با موضوع : معرفی شاخص های اجتماعی و فرهنگی این شهرستان ، با حضور نمایندگان مردم تهران ، ری و شمیرانات در مجلس ، فرماندار و رؤسای ادارات شهرستان شمیرانات ، افتتاح شد .

پس از افتتاح نمایشگاه هفته فرهنگی شمیرانات توسط حجة الإسلام شیخ نماینده مردم تهران ، ری و شمیرانات در مجلس و دکتر سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات ، غرفه های مختلف نمایشگاه مزبور مورد بازدید مسئولین قرار گرفتند . در این بازدید غرفه ها و ایستگاه بازی های تفریحی ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات نیز بازدید شدند . همچنین ؛ امید قمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات و کارشناسان حاضر در غرفه های اداره ، ضمن ارائه ی آماری امیدبخش و سرورانگیز از نتایج کسب شده توسط ورزشکاران اعزامی از شهرستان شمیرانات به مسابقات آسیایی جاکارتا 2018 ، پاسخ گوی سئوالات تخصصی مسئولین بودند .

شایان ذکر است : مسئولین و کارشناسان هیئت های انجمن های ورزشی ، بسکتبال ، شنا ، شیرجه و واترپلو ، کشتی و ورزش های پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات ، در معیت ریاست و معاونت توسعه امور ورزشی اداره ، ضمن حضور در غرفه ها ، به سئوالات بازدیدکنندگان در مورد رشته های ورزشی تحت مسئولیت خویش پاسخ دادند .
نمایشگاه هفته فرهنگی شمیرانات ، تا روز شنبه ( مورخ 97/06/17 ) در محل پارک قیطریه دایر می باشد ؛ و در عین اجرای برنامه های شاد و مفرّح به مناسبت ایام عید سعید غدیر خم و دهه ولایت ، کلیه ادارات ، نهادها و سازمان های دولتی و فنی حرفه ای در سطح شهرستان و بخش های تابعه ( لواسانات و رودبارقصران ) در این نمایشگاه به معرفی شاخص های اجتماعی فرهنگی ( اعم از : جاذبه های گردسگری ، آداب و رسوم و سنت ها ، محصولات و کالاهای اقتصادی ، فعالیت های خدماتی ، آمار اطلاعاتی و توانمندی ها و ظرفیت ها ) می پردازند .

تاريخ  ارسال:سه شنبه 13 شهريور 1397 - 16:15

کد:83634-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.