ايام عسكريه و شهادت جانسوز پدر والامقام امام زمان عليهماالسلام بر ايشان تسليت باد            

   پنجشنبه 24 آبان 1397

كلام روز

تسلیت ای حجت ثانی عشر یابن الحسن * زود بود از بهرتان مرگ پدر یابن الحسن


كلام رهبری

عزاداریهای سنّتی است که مردم را به خدا نزدیک می‌کند ؛ و باعث تقرّبِ بیشترِ مردم به دین می‌شود . این‌که امام فرمودند «عزاداری سنّتی بکنید» به خاطر همین تقریب است . در مجالس عزاداری نشستن ، روضه خواندن ، گریه کردن ، به سر و سینه زدن و مواکب عزا و دسته‌های عزاداری به راه انداختن ، از اموری است که عواطف عمومی را نسبت به خاندان پیغمبر پرجوش می‌کند ؛ و بسیار خوب است .


تبليغات


آمار بازدید
در آستانه هفته تربیت بدنی و ورزش :
رئیس هیئت ورزش های همگانی شمیرانات منصوب شد

نظر به تأکیدات پی در پی مقام معظم رهبری درخصوص اهمیت وافر توسعه ورزش همگانی ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ، انتصاب معاون توسعه امور ورزشی اداره را به عنوان ریاست هیئت ورزش های همگانی شهرستان ، به ریاست هیئت استان پیشنهاد داد . به دنبال پیشنهاد امید قمی و در آستانه هفته تربیت بدنی و ورزش ، ولی الله شجاع پوریان ، محمّد ترحمی را به عنوان رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان شمیرانات منصوب کرد .
شایان ذکر است : این انتصاب در پی برگزاری نشست هم اندیشی مسئولین هیئت ورزش های همگانی استان تهران با رئیس و کادر فنی ورزشی اداره ورزش و جوانان در دفتر امید قمی صورت پذیرفت .
رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات در این نشست ، تجربیات وافر دکتر ترحمی در امر ورزش استان تهران و تحصیلات عالیه مدیریتی ایشان را زمینه ساز تحول آفرینی در عرصه ورزش همگانی شمیرانات عنوان داشت . وی این سرآغاز را « روز خوب ورزش همگانی شهرستان شمیرانات » خواند .

امید قمی به اهالی ورزش و مردم ورزش دوست شمیران نوید داد : بهره مندی از مدیریتی دانش محور و ایجاد تعامل و ارتباطات منطقی با سایر ادارات در سایه ی بهره وری از ظرفیت های طبیعی و خدادادی ، شهرستان شمیرانات را به قطب ورزش همگانی استان تهران مبدل خواهد کرد . وی با اشاره به این مهم که بالغ بر 40 درصد هنرجویان دوره های آموزشی مربی گری و داوری رشته های ورزشی لوکس ، بومی منطقه شمیرانات و بخش های تابعه هستند ، تفویض اختیار برگزاری دوره های آموزشی در سطح شهرستان از سوی هیئت استان را پیشنهاد داد ؛ و بر تسریع فرآیند صدور مدارک و گواهی نامه های آموزشی ، همچنین ؛ بر هماهنگی بیشتر هیئت استان با ادارات ورزش و جوانان و هیئت های ورزشی شهرستان ها در تدوین و اجرای برنامه ها در سطح شهرستان ها تأکید کرد .
در پایان این نشست پر بار ، خانم مدنی نایب رئیس هیئت ورزش های همگانی استان تهران ضمن بازدید از سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شمیرانات ، صدور مجوز برگزاری دوره های آموزشی در شهرستان شمیرانات را از سوی هیئت استان - مشروط به مکاتبات اداری لازم – بلامانع خواند . وی هماهنگی بیشتر با ادارات ورزش و جوانان و هیئت های ورزشی حوزه ها وشهرستان ها در اجرای برنامه های عملیاتی را خواسته ای کاملا منطقی دانست .

در ادامه ی نشست هم اندیشی مسئولین هیئت استان با گروه مدیریتی اداره ورزش و جوانان شمیرانات ، محمّد ترحمی ضمن تشکر از حسن اعتماد مسئولین هیئت استان و شخص آقای قمی ، پیشنهاد نشست مشترک مسئولین کمیته های هیئت همگانی شهرستان با کمیته های متناظر در هیئت استان را مطرح کرد . مدنی ، تحکیم این ارتباط دوسویه را سبب ساز تقویت این کمیته ها توصیف نمود ؛ و حضور ترحمی به عنوان سکان دار هیئت شمیرانات را یک فرصت تلقی کرد .

تاريخ  ارسال:دوشنبه 23 مهر 1397 - 10:30

کد:86638-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.